Відповіді на одвічні питання буття

在庫あり

DE:1-3営業日、他の国:5-30営業日

€0.00
配送料金

Протягом життя, мабуть, кожного спіткають глибокі питання, на які він не знаходить ясної відповіді. Ця брошура зупиняється на деяких з цих важливих питань буття. На них дається відповідь за допомогою вибраних доповідей з книги «У Світлі Істини – Послання Ґраля» Абд-ру-шина.
За допомогою цього всеосяжного твору читач може отримати уявлення про взаємозв’язки у Творінні. Подані у ньому міркування повинні спонукати окрему людину до роздумів над відповідями на інші великі питання буття. Послання Ґраля пропонує серйозному читачеві безліч відповідей, отже при неупередженому дослідженні у нього врешті-решт постає цілісна картина світу.

НАПУТТЯ!

Заволока спадає і віра стає переконанням. Лише в переконанні полягає звільнення та спасіння!
Я звертаюся лише до тих, хто серйозно шукає. Вони повинні бути здатні та готові об’єктивно перевірити об’єктивність цього викладу! Релігійні фанатики та нездержні мрійники нехай тримаються подалі, адже вони шкідливі для Істини. А зловмисні та упереджені знайдуть у самих цих словах свій присуд.
Це Послання зачепить лише тих, хто ще несе в собі іскру істини та прагнення стати справді людиною. Усім їм воно стане світочем та опорою. Минаючи кружні шляхи, воно виведе їх із усього хаосу теперішнього сум’яття.
Нижченаведене Слово не несе нової релігії, а повинно стати смолоскипом для всіх серйозних слухачів та читачів, щоб відшукати правильний шлях, що приведе їх до жаданої височини.
Лише той, хто рухається сам, може духовно просуватися вперед. Глупак, що користується для цього чужою допомогою у формі готових переконань, буде ступати по стежині ніби на милицях у той час, коли його власні здорові члени залишатимуться бездіяльними.
Але тільки-но він сміливо скористається усіма здібностями, які дрімають у ньому в очікуванні його поклику, скористається як спорядженням для сходження, він застосує ввірений йому талант згідно з Волею свого Творця і граючи подолає усі перешкоди, що, відволікаючи, перехрещують його шлях.
І тому пробудіться! Лише в переконанні перебуває істинна віра, а переконання приходить тільки через безкомпромісне виваження та випробування! Станьте живими у дивовижному Творінні вашого Бога!

Абд-ру-шин

その他の情報
ISBN 978-3-87860-826-4
著者 Абд-ру-шин
大きさ 14 x 21 cm
フォーマット М'яка палітурка
ページ番号 48
言語 Українська
納期 DE:1-3営業日、他の国:5-30営業日